Ekstrakcja chemiczna "Rejuvi" jest bardzo skuteczną metodą usuwania tatuażu oraz makijażu permanentnego, którą wykonuje się w wielu krajach świata, a teraz także w kilku miejscach w Polsce. Od wielu lat metoda ta jest z powodzeniem stosowana w USA oraz w Anglii, Holandii i Krajach Skandynawskich.

Metoda ekstrakcji chemicznej "Rejuvi" polega na wprowadzeniu w warstwę skóry Preparatu, który wiąże się z barwnikiem i dochodzi do ekstrakcji chemicznej, czyli wypchania cząsteczki pigmentu na powierzchnię skóry. Jest to proces bezpośredni i nie destrukcyjny. Na skórze powstaje strup, który także pochłania cząsteczki barwnika, a następnie odpada pozostawiając zaczerwienioną skórę, która musi się zregenerować. Metodą "Rejuvi" można usunąć każdy tatuaż (amatorski oraz profesjonalny), makijaż permanentny i co ważne - każdy kolor barwnika.

 
 
 

Według większości dermatologów metoda ta jest o wiele bezpieczniejsza, a ryzyko, że na miejscu tatuażu pozostaną blizny, spada do zaledwie 6%. Skuteczność metody "Rejuvi" szacowana jest na 92% !

Metoda ta jest bez porównania mniej bolesna, niż usuwanie przy pomocy lasera. Ekstrakcja chemiczna "Rejuvi" jest skuteczniejsza niż laser (laser nie usuwa wszystkich kolorów np. niebieskiego, zielonego) ponadto jest bezpieczniejsza i tańsza. Jest to metoda sprawdzona na całym świecie. Liczne publikacje na jej temat można znależć w internecie, jak również w czasopismach "Cosmetic dermatology", zyskała również rekomendacje "The Society of Permanent Cosmetic Professionals" (Towarzystwa Profesjonalnych Kosmetyków Permanentnych). Zabieg usuwania tatuażu i makijażu permanentnego wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Zabiegi wykonuje Artysta Plastyk kosmetolog Agnieszka Ziach - tel. 698 411 301