Jestem mgr szt. plastycznych i kosmetologiem. Sztuka plastyczna - to dziedzina, z którą związana jestem od wielu lat. Makijaż, jako forma artystyczna zainteresowała mnie szczególnie. Ukończyłam Uniwersytet Zielonogórski - kierunek artystyczny, wiele szkoleń z makijażu permanentnego i wizażu zdobywając tytuł stylisty makijażu permanentnego i wizażu. Posiadam międzynarodowy certyfikat usuwania tatuażu i korekty makijażu permanentnego. Ponadto ukończyłam Wyższą Szkołę Medyczną - kierunek kosmetologia. Tu zdobyłam medyczne przygotowanie do zawodu, który wykonuję. Zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystuję w makijażu permanentnym, który bez wątpienia wykonuję z pasją i największym zaangażowaniem. Ukończone studia i szkolenia dały mi wielokierunkową wiedzę zarówno kosmetologiczną jak i plastyczną, niezbędną do wykonywania makijażu permanentnego jako formy upiększania i poprawiania wizerunku zewnętrznego i urody.

Jako Artysta Plastyk jestem szczególnie wyczulona na piękno, kolor oraz formę. Precyzja i zdolności manualne to mój atut. Aby dobrze wykonać makijaż permanentny nie wystarczy skupić się tylko na brwiach, czy ustach. Trzeba widzieć wszelkie walory danej osoby: kolor skóry, tendencję do rumienia, kolor oczu, wiek. Makijaż permanentny nie może wyglądać jak makijaż tradycyjny, musi wydobyć naturalne piękno danej osoby w sposób jak najbardziej naturalny. W sytuacji np. na basenie, czy rano po przebudzeniu nie możemy wyglądać jak odmalowane lalki tylko świeżo i naturalnie. To jest celem mojej pracy i wszystkie moje umiejętności wykorzystuję, aby osiągnąć ten cel.

Jako Kosmetolog jestem szczególnie wyczulona na bezpieczne wykonanie makijażu permanentnego. Użycie odpowiednich bezpiecznych barwników, odpowiednich znieczuleń najwyższej jakości (aby dać komfort każdej klientce bezbolesnego wykonania makijażu), higiena i wykluczenie wszelkich przeciwwskazań to gwarancja bezpiecznego makijażu permanentnego.

Każda klientka jest traktowana bardzo indywidualnie, zdaję sobie sprawę, że poddając się makijażowi permanentnemu towarzyszy nam stres. Nie wiemy, czy to boli, jaki będzie efekt końcowy. Sama poddałam się tym zabiegom, aby odczuć na własnej skórze te doznania. Doskonale pamiętam swoje obawy, teraz mogę śmiało uspokoić swoje klientki. Każda Pani jest wcześniej zapoznana z kolorem, który proponuję oraz kształtem. Jeżeli ma ona swoje własne oczekiwania zawsze jestem otwarta na jej propozycje i wspólnie dochodzimy do kompromisu. Dopiero przystępujemy do wykonania makijażu, oczywiście jest on wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Po wyjściu z mojego gabinetu Panie muszą być zadowolone i uspokojone, w razie pytań zawsze jestem otwarta i służę radami oraz pomocą, a mój telefon jest do Pań dyspozycji.

 
 
 
 
Zabiegi wykonuje Artysta Plastyk kosmetolog Agnieszka Ziach - tel. 698 411 301